Team

Ons team bestaat uit een directeur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerker en een conciërge. In een enkele klas werkt een onderwijsassistent of een student van de pabo. Een aantal leerkrachten heeft nog een andere taak zoals de kunst- en cultuur-, ICT-, taal-, reken- en BHV-coördinatie. Elke klas heeft één of twee leerkrachten.

Locatiedirecteur
Johanna Baijense
directie@stbernardusschool.nl
IB’er
Carin Bijloo
c.bijloo@stbernardusschool.nl

 

Leerkracht
Barbara Kok
b.kok@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Leerkracht
Jessica Wessels – Fiks
j.wessels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Lisanne van Kampen l.vankampen@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerkracht
Yvette Koers
y.koers@veluwseonderwijsgroep.nl
Leerkracht
Sylvana Nijhof
s.nijhof@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Astrid Vels
a.wessels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Tamara Leeneman
t.leeneman@veluwseonderwijsgroep.nl
 Leerling ondersteuning 
Simone Fomenko
s.fomenko@stbernardusschool.nl

Leerkracht

 Birgit Limburg

b.limburg@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Leerkracht

Lianne Oosterlaar
l.oosterlaar@stbernardusschool.nl

         Leerkracht

Gwendolyn Koldenhof

g.koldenhof@veluwseonderwijsgroep.nl

 

    Leerkracht

Maaike van Aalst  m.vanaalst@veluwseonderwijsgroep.nl

     Leerkracht

Jenny Beukers

j.beukers@veluwseonderwijsgroep.nl


Leerkracht

Tessa Jansen t.jansen@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratieve kracht
Esther Robbertsenadministratie@stbernardusschool.nl
 Conciërge
Arie van Overbeek

Stagiaire groep 1-2-3 en 5-6

Leone Nijhof

 

 

Willem Tellstraat 70
8162 ET Epe

telefoon:
(0578) 613 068

e-mail:
directie@stbernardusschool.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep