Team

Ons team bestaat uit een directeur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerker en een conciërge. In een enkele klas werkt een onderwijsassistent of een student van de pabo. Een aantal leerkrachten heeft nog een andere taak zoals de kunst- en cultuur-, ICT-, taal-, reken- en BHV-coördinatie. Elke klas heeft één of twee leerkrachten.

Locatiedirecteur
Johanna Baijense
directie@stbernardusschool.nl
IB’er
Carin Bijloo
c.bijloo@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Gerriët Klomp
g.klomp@veluwseonderwijsgroep.nl
Leerkracht
Jessica Wessels – Fiks
j.wessels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Leonie Hagen
l.hagen@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Yvette Koers
y.koers@veluwseonderwijsgroep.nl
Leerkracht
Sylvana Nijhof
s.nijhof@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Astrid Vels
a.vels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Annemieke Sanders
a.sanders@stbernardusschool.nl
 Leerkracht
Simone Fomenko
s.fomenko@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Ank Bloemberg
a.bloemberg@veluwseonderwijsgroep.nl
Leerkracht
Lianne Oosterlaar
l.oosterlaar@stbernardusschool.nl
Meerbegaafdenbeleid
Anna-Paulien van Dijk
a.vandijk@veluwseonderwijsgroep.nl
Administratieve kracht
Esther Robbertsen
administratie@stbernardusschool.nl
 Conciërge
Arie van Overbeek

 

Willem Tellstraat 70
8162 ET Epe

telefoon:
(0578) 613 068

e-mail:
directie@stbernardusschool.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep