Team

Ons team bestaat uit een directeur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerker en een conciërge. In een enkele klas werkt een onderwijsassistent of een student van de PABO. Een aantal leerkrachten heeft nog een andere taak zoals de kunst- en cultuur-, ICT-, taal-, reken- en BHV-coördinatie. Elke klas heeft één of twee leerkrachten.

Locatiedirecteur
Mirthe Top
directie@stbernardusschool.nl
IB’er
Carin Bijloo
c.bijloo@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Maria Donkelaar
a.donkelaar@stbernardusschool.nlmaria
Leerkracht
Jessica Wessels – Fiks
j.wessels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Leonie Hagen
l.hagen@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Yvette Koers
y.koers@stbernardusschool.nl

Leerkracht
Sylvana Nijhof
s.nijhof@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Astrid Vels
a.vels@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Annemieke Sanders
a.sanders@stbernardusschool.nl
 Leerkracht
Simone Fomenko
s.fomenko@stbernardusschool.nl
Leerkracht
Seher Dogan
s.dogan@stbernardusschool.nlfoto Seher
Leerkracht
Lianne Oosterlaar
l.oosterlaar@stbernardusschool.nl
Meerbegaafdenbeleid
Miranda Cramer
m.cramer@stbernardusschool.nl
Administratieve kracht
Esther Robbertsen
administratie@stbernardusschool.nl
 Conciërge
Arie van Overbeek
Leerkracht
Mireille Poppe
m.poppe@stbernardusschool.nl

 

Willem Tellstraat 70
8162 ET Epe

telefoon:
(0578) 613 068

e-mail:
directie@stbernardusschool.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep